بررسی روند توسعه فضایی شهر بندر کیاشهر-دانلود پایان نامه ارشد رشته جغرافیا

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه :

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

قسمتی از متن پایان نامه :

بندر کیاشهر یکی از مناطق بکر ساحلی استان گیلان می باشد، که از خوش آب و هوا ترین شهرهای استان به شمار  می آید که از خوش آب و هوا ترین شهرهای این استان به شمار می آید که دارای پارک جنگلی – بوجاق- دریا و زمینهای کشاورزی مرغوب می باشد که علاوه بر ایجاد اشتغال برای ساکنین این منطقه مکانی مناسب را برای زندگی از نظر آب و هوایی فراهم می آورد.بندر کیاشهر از لحاظ دیگر یک منطقه زیبا توریستی و گردشگری محسوب می گردد. از جمله منطقه هایی که سالیانه پذیرای جمع زیادی از دوستداران طبیعت و گردشگران می باشد پارک جنگلی، سواحل زیبای خاصی را به عرضه تماشا می گذارد.

راه های ارتباطی مناسب که راحتی سفر از هر نقطه به نقطه دیگر را آسان می کند. از محاسن دیگر درجه حرارت متعادل که هم شرایط مطلوب برای زیست انسان و هو برای کشت و زرع مناسب می باشد.

ماه های خشک در بندر کیاشهر در طول سال فقط از اوایل اردیبهشت تا تیرماه است که تابستان می باشد و خاک منطقه از رسوبات نرم رودخانه سفیدرود و قوی ترین مواد برای اشتغال برای کشاورزی را دارا می باشد که در جمع بندی کلی می توان گفت : یک نوع آب و هوای معتدل بر منطقه حاکم است که نوع کشاورزی را در منطقه نسبت به دیگر مناطق شهرهای استان جدا می کند و در شرایط بهتری از لحاظ کشت بسر می برد.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

روند توسعه فضایی – کالبدی بندر کیاشهر در دو دهه اخیر چگونه بوده است؟

دانلود رایگان فایل دموی این پایان نامه (فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد)

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک زیر

لینک متن کامل پایان نامه رشته جغرافیا با عنوان : بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر  با فرمت ورد

Related posts: