بررسی روند توسعه فضایی شهر بندر کیاشهر در دو دهه-دانلود پایان نامه ارشد رشته جغرافیا

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه :

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

قسمتی از متن پایان نامه :

همانطور که گفته شد بیشتر مردم در بخش کشاورزی مشغول به کارند. بخش صنعت و خدمات هم رتبه های بعدی را در اقتصاد کیاشهر دارا می باشند واز اشتغال در بخش صنعت در سال ۶۵ با ۲/۵ درصد به ۶۸/۱۵ درصد در سال ۱۳۸۵ رسیده است و بخش خدمات نیز از ۸/۲ درصد به ترتیب با ۲/۳۵ درصد در این بخش بوده است. با توجه به ارقام ذکر شده بندر کیاشهر و عمده فعالیت ها شهر در بخش کشاورزی می باشد و شهر چهره کشاورزی به خود می گیرد.بیشتر انسانها در شهرها و روستاها ترجیح می دهند که مکانی را برای زندگی انتخاب کنند که دارای آب و هوای مطلوب و محیطی دلپذیرباشند. با مطالعه ویِژگیهای طبیعی بندر کیاشهر می توان دریافت که این شهر از ویِژگیهای خاص مطلوب برای زندگی ساکنین برخوردار است.

بندر کیاشهر یکی از مناطق بکر ساحلی استان گیلان می باشد، که از خوش آب و هوا ترین شهرهای استان به شمار  می آید که از خوش آب و هوا ترین شهرهای این استان به شمار می آید که دارای پارک جنگلی – بوجاق- دریا و زمینهای کشاورزی مرغوب می باشد که علاوه بر ایجاد اشتغال برای ساکنین این منطقه مکانی مناسب را برای زندگی از نظر آب و هوایی فراهم می آورد.بندر کیاشهر از لحاظ دیگر یک منطقه زیبا توریستی و گردشگری محسوب می گردد. از جمله منطقه هایی که سالیانه پذیرای جمع زیادی از دوستداران طبیعت و گردشگران می باشد پارک جنگلی، سواحل زیبای خاصی را به عرضه تماشا می گذارد.

راه های ارتباطی مناسب که راحتی سفر از هر نقطه به نقطه دیگر را آسان می کند. از محاسن دیگر درجه حرارت متعادل که هم شرایط مطلوب برای زیست انسان و هو برای کشت و زرع مناسب می باشد.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

روند توسعه فضایی – کالبدی بندر کیاشهر در دو دهه اخیر چگونه بوده است؟

دانلود رایگان فایل دموی این پایان نامه (فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد)

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک زیر

لینک متن کامل پایان نامه رشته جغرافیا با عنوان : بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر  با فرمت ورد

Related posts: