پایان نامه رشته جغرافیا-تحلیل حاشیه ای اکو سیتم ها

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه :

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

قسمتی از متن پایان نامه :

جمع بندی

توسعه اقتصادی یکی از ارکان اصلی توسعه فیزیکی شهر می باشد. یعنی با توسعه کار و اشتغال و رونق اقتصاد و منجر به جذب جمعیت بیشتر شده و در آخر توسعه فیزیکی شهر را باعث می شود. بندر کیاشهریکی از مناطق مهم کشاورزی با زمین های حاصلخیز و خاک بسیار مرغوب در منطقه می باشد. به طوری که بیشترین درصد اشتغال در این شهر را کشاورزی تشکیل داده است.دریا هم نقش بسزایی در تشکیل اقتصاد و شهر داشته است که یکی از بهترین قطب اشغال شهر محسوب می گردد که عده زیادی در این گروه به فعالیت می پردازند.

همانطور که گفته شد بیشتر مردم در بخش کشاورزی مشغول به کارند. بخش صنعت و خدمات هم رتبه های بعدی را در اقتصاد کیاشهر دارا می باشند واز اشتغال در بخش صنعت در سال ۶۵ با ۲/۵ درصد به ۶۸/۱۵ درصد در سال ۱۳۸۵ رسیده است و بخش خدمات نیز از ۸/۲ درصد به ترتیب با ۲/۳۵ درصد در این بخش بوده است. با توجه به ارقام ذکر شده بندر کیاشهر و عمده فعالیت ها شهر در بخش کشاورزی می باشد و شهر چهره کشاورزی به خود می گیرد.بیشتر انسانها در شهرها و روستاها ترجیح می دهند که مکانی را برای زندگی انتخاب کنند که دارای آب و هوای مطلوب و محیطی دلپذیرباشند. با مطالعه ویِژگیهای طبیعی بندر کیاشهر می توان دریافت که این شهر از ویِژگیهای خاص مطلوب برای زندگی ساکنین برخوردار است.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

روند توسعه فضایی – کالبدی بندر کیاشهر در دو دهه اخیر چگونه بوده است؟

دانلود رایگان فایل دموی این پایان نامه (فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد)

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک زیر

لینک متن کامل پایان نامه رشته جغرافیا با عنوان : بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر  با فرمت ورد

Related posts: