پایان نامه ارشد رشته جغرافیا-اکو سیتم های آبی موجودٰ

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه :

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

قسمتی از متن پایان نامه :

خدمات

خدمات محله ای برای جمعیتی محدود در نظر گرفته می شود شامل کاربری هایی شامل پارک های کوچک، محلهای بازی کودکان و دبستان و کودکستان و خرده فروشی و عمده فروشی ها را در بر می گیرد.

به همین ترتیب با افزایش جمعیت تحت پوشش و طولانی شدن شعاع دسترسی، نقش و عملکرد فعالیتها نیز افزایش خواهد یافت، به عنوان مثال مدارس راهنمایی ، کلینیک، سینماها در مقیاس بزرگ تر و به جمعیتی بیشتر ارائه خدمات نموده و عملکرد ناحیه ای خواهند داشت.

الف) آموزشی- تعداد مدارس دبستان- راهنمایی- دبیرستان و هنرستان در بندر کیاشهر ۲۶ واحد مدرسه است که در سطح شهر پراکنده شده است و در شعاع دسترسی هر یک را می توان روی نقشه نشان دهیم.

– بهداشتی و درمانی- خدمات بهداشتی و درمانی شامل خانه بهداشت. درمانگاه، ساختمان پزشکان و بیمارستان می باشد و تعداد این نوع خدمات در شهر ۱۳ واحد است. این نوع خدمات بیشتر در بخش مرکزی کیاشهر وود دارند.

– فرهنگی- خدمات فرهنگی در سطح شهر شامل سینماها و کتابخانه ها و غیره می باشد. ۵ واحد در سطح شهر وجود دارد. خدمات فوق کاملا در بخش شرقی واقع شده اند و محله کوی شهید رجایی (بالا محله) فاقد خدمات فرهنگی است.

– خدمات ورزشی- در سطح شهر یک چمن ورزشی در شمال شهر و دارای ۳ سالن سرپوشیده می باشد که دو مورد در شهرک قدس و یک مورد در (بالا محله) بندر کیاشهر مشاهده می شود.

– فضای سبز- فضاهای سبز موجود در شهر به صورت بوستان و بیشه زارها و پارک جنگلی است و عمدتا در سمت شمال شرقی شهر گسترده شده اند.[۱]

 

[۱] طرح جامع تفصیلی مورد مطالعه بندر کیاشهر ۱۳۸۷

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

روند توسعه فضایی – کالبدی بندر کیاشهر در دو دهه اخیر چگونه بوده است؟

دانلود رایگان فایل دموی این پایان نامه (فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد)

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک زیر

لینک متن کامل پایان نامه رشته جغرافیا با عنوان : بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر  با فرمت ورد

Related posts: