دانلود پایان نامه-تحلیل حاشیه ای اکو سیتم های آبی موجودٰ

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه :

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

قسمتی از متن پایان نامه :

در بخش صنعت و از نظر اقتصادی برای مردم منطقه و کارگاههایی که در شهر کیاشهر هستند شامل کارگاه ها و کارخانجات برنجکوبی و مکانیکی و تعمیرگاه تجاری و آهنگری و دارای یک کارخانه تن ماهی کیلکا نیز می باشد.

در سر شماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۸۰ از مجموع شاغلان ۱۰-۴۷ درصد در بخش کشاورزی شامل کشاورزی و ماهیگیری در سال ۱۳۸۰ فعالیت داشته اند. سهم نسبی شاغلان در بخش صنعت ۷/۱۵ درصد بوده است و سهم نسبی شاغلان بخش خدمات ۲۰/۳۷ درصد گزارش شده است . بنابراین غالب فعالیتهای اقتصادی در شهر کیاشهر در زمینه کشاورزی است و پس از آن به ترتیب بخش های خدماتی و صنعت قرار گرفته اند.[۱]

عمده فعالیت ها

کشاورزی نوع اصلی اشتغال منطقه را دارا می باشد از سال ۱۳۶۵ تا ۱۳۸۵ در حداقل ممکن می توان ۲۰ تا ۴۰% افزایش شاغلین در بخش کشاورزی مشغول به کارند.

از نظر بخش های عمده فعالیت در بندر کیاشهر طی سرشماری و یافته ایی که در سال ۱۳۷۵ بدست آمده است از مجموع شاغلان ۱۰/۴۷ درصد در بخش کشاورزی فعالیت داشته اند سهم نسبی شاغلان در بخش صنعت ۷۰/۱۵ درصد در سال ۷۵ بوده است و سهم نسبی شاغلان بخش خدمات ۲۰/۳۷ درصد بنابراین غالب فعالیت های اقتصادی در بندر کیاشهر در زمینه کشاورزی است.

[۱] طرح جامع و تفضیلی مورد مطالعه شهر ۱۳۸۷

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

روند توسعه فضایی – کالبدی بندر کیاشهر در دو دهه اخیر چگونه بوده است؟

دانلود رایگان فایل دموی این پایان نامه (فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد)

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک زیر

لینک متن کامل پایان نامه رشته جغرافیا با عنوان : بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر  با فرمت ورد

Related posts: