پایان نامه رشته جغرافیا-تحلیل حاشیه ای اکو سیتم های آبی موجودٰ

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه :

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

قسمتی از متن پایان نامه :

منابع اقتصادی

کشاورزی در کیاشهر همانند سایر نقاط ایران از سابقه دیرینه ای برخوردار است بخش بندر کیاشهر دارای زمینهای کشاورزی از قبیل شالیزاری و صیفی کاری می باش و عمده محصولات در این بخش شامل برنج, بادام, هندوانه و کدو و لوبیا و از لحاظ مرغوبیت و کیفیت بسیار عالی است و زبانزد خاص و عام می باشد و بیشترین شغل و نوع درآمد عموم مردم منطقه به کشاورزی و صیادی اختصاص دارد.

۱- صیادی- فعالیت صیادی در کیاشهر هم از قدیمی ترین مشاغل اهالی به شمار می اید بندر کیاشهر دارای ۳ اپره صیادی و ۱۳۶۷ نفر در آن مشغول بکار می باشند و دارای ۲۵ فروند لنچ صیادی کیلیکا می باشد. که به صید صیادان غضروفی, استخوانی, خاویاری مشغولند که سالیانه بیش از چهار میلیارد و هشتصد میلیون تومان درآمد ناخالص کشور را به خود اختصاص می دهد و یکی از مهم ترین مشاغل در کیاشهر بشمار می آید.[۱]

۲- فعالیت باغداری- دو روش سنتی و کشت ردیفی مکانیزه در منطقه کیاشهر در مناطق جلگه ای معمول است . عمده تولیذات شامل بادام. باقلا. کیوی آلوچه و اکثرا  این محصولات به دیگر شهرستانها صادر می شود.

۳- فعالیت دامداری هم در منطقه از شیوه های سنتی توام با کشاورزی می باشد واز تولید لبنیات علاوه بر تامین نیاز شهر همه روزه مقدار قابل توجهی شیر را به دیگر شهرستانهای استان صادر می کنند و از نظر اقتصادی برای مردم منطقه دارای اهمیت فراوانی است.

[۱]  طرح هادی بندر کیاشهر ۱۳۶۹ و بخشداری شهر

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

روند توسعه فضایی – کالبدی بندر کیاشهر در دو دهه اخیر چگونه بوده است؟

دانلود رایگان فایل دموی این پایان نامه (فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد)

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک زیر

لینک متن کامل پایان نامه رشته جغرافیا با عنوان : بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر  با فرمت ورد

Related posts: