دانلود پایان نامه ارشد رشته جغرافیا-اکو سیتم های آبی موجودٰ

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه :

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

قسمتی از متن پایان نامه :

مهاجرت وجهی از جابجایی جمعیت است و بررسی ـن در جنعیت شناسی زمانی معینی بین دو محل یک به نام مبدا یا منشا مهاجرت و دیگری به نام مفصد مهاجرت صورت می گیرد و در مواردی فاصله میان آن دو و زمان سپری شده پس از مهاجرت نیز مورد توجه قرار می گیرد. شهر کیاشهر یکی از کانون های مهاجرتی استان است که از این میان سهم مهاجران روستا به شهر از درصد قابل ملاحظه ای برخوردار است.

بر اساس یافته ها از سرشماری ۱۳۸۵ از جمعیت ۱۳۷۷۲ نفری شهر کیاشهر ۲۴۹۶ نفر را مهاجرینی تشکیل می دهند که در دوره های مختلف وارد شهر شده اند . از این تعداد ۱۴۵۷ نفر مرد و ۱۰۳۶ نفر زن بوده اند.  نسبت جنسی این افراد ۱۴۰۶ بوده است . به عبارت بهتر ۱۸ درصد از جمعیت شهر را مهاجرین تشکیل می دهند.

پی گیری ساکنین شهر بر حسب تولد نشان می دهد که ۴۱/۷۱ درصد افراد معادل ۹۸۳۴ نفر متولد شهر کیلاشهر۷۶/۱۱ درصد معادل ۱۶۲۰ نفر متولد شهر دیگر ۶۵/۱۳ درصد معادل ۱۸۸۰ نفر متولد نقاط روستایی و ۰۷/۰ درصد معادل ۱۰ نفر متولد خارج از کشور بوده اند و بقیه افراد یعنی ۱۱/۳ درصد معادل ۴۲۸ نفر محل تولد خود  را ذکر نکرده اند.

 

-جمعیت مهاجر منطقه در مقطع ۱۳۶۸ به بعد

با توجه به محدود بودن آمار و اطلاعات مربوط به مهاجرتهای مقطعی در سرشماری های قبل بهتر است در تحلیل مهاجرت های جمعیت شهر کیاشهر با استفاده از آمار و ارقام که در سرشماری ۱۳۶۷ تا ۱۳۸۵ بدست آمده است. نسبت و بررسی مهاجرت های منطقه ای در فاصله سالهای مورد مطالعه بررسی نمود.[۱]

[۱] شناسنامه آبادیهای کشور آمار سرشماری نفوس مسکن سال ۱۳۸۵-۱۳۶۵

 

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

روند توسعه فضایی – کالبدی بندر کیاشهر در دو دهه اخیر چگونه بوده است؟

دانلود رایگان فایل دموی این پایان نامه (فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد)

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک زیر

لینک متن کامل پایان نامه رشته جغرافیا با عنوان : بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر  با فرمت ورد

Related posts: